Wielopole 29G (za salą weselną), 97-400 Bełchatów
502 630 624
kontakt@zamowpranie.pl

Współpraca

Zapraszamy do współpracy osoby chcące poszerzyć swoją ofertę  o profesjonalne pranie dywanów, wygenerować dodatkowy zysk bez żadnego ryzyka czy własnego wkładu finansowego.

Jeśli prowadzisz pralnie chemiczną, pralnie wodną, magiel lub inny punkt usługowy na terenie województwa łódzkiego serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie pośredniczenia w świadczeniu usług naszej pralni.

Jeżeli dotychczasowa współpraca z twoim pośrednikiem w zakresie prania dywanów nie przynosi zamierzonych efektów, jakość i terminowość pozostawia wiele do życzenia, zapraszamy do współpracy z naszą pralnią. 

Jeśli prowadzą Państwo pralnie wodną, pralnie chemiczną, magiel, myjnie samochodową, punkt krawiecki lub inny punkt usługowy na terenie Łodzi, Pabianic, Piotrkowa trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Kleszczowa to serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie pośredniczenia w świadczeniu usług automatycznego prania dywanów, wykładzin, mat wejściowych i chodników.

Dzięki www.ZamowPranie.pl poszerzą Państwo swoją ofertę o Automatyczne Pranie Dywanów „NA WSKROŚ” w kąpieli wodnej, co w praktyce przyniesie  to Państwu dodatkowy zysk bez żadnego wkładu finansowego czy ryzyka inwestowania w drogie maszyny. Wszystkie nasze punkty przyjęć dywanów wyposażamy w niezbędne materiały takie jak: ulotki przedstawiające proces prania dywanów, cennik, regulamin, bloczki przyjęć, wszywki do oznaczania dywanów, oznaczenie punktu przyjęć dywanów na naszej stronie www.ZamowPranie.pl oraz niezbędne szkolenia personelu.

Nasi kierowcy odbierają i dostarczają dywany nawet dwa razy w tygodniu a czas usługi prania dywanów trwa maksymalnie 7 dni.

A jeśli w swojej ofercie posiadają Państwo już pranie dywanów jednak jakość usługi świadczona przez podwykonawcę nie jest zadowalająca i istnieje ryzyko utraty klientów zapraszamy do podjęcia współpracy, a pomożemy odzyskać zaufania klienta które jest bardzo trudne a czasami niemożliwe. Jako jedyni posiadamy w woj. Łódzkim w pełni automatyczną linie do prania dywanów.

Dla ułatwienia współpracy rozliczamy się z Państwem raz w miesiącu na podstawie faktury z pełnym zestawieniem usług pomniejszonych o prowizję.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i umówieniem się na niezobowiązujące spotkanie.